Війна в Україні призводить до загострення протиріч нашого суспільства.
Підприємства, рятуючи свої прибутки, вдаються до масового звільнення робітників, багатьох відправляють у неоплачувану відпустку, за межі збільшується експлуатація громадян, які працюють. Мають місце і прямі порушення трудового законодавства. Значна кількість працівників і зовсім не отримують стажу через неофіційне працевлаштування. Не варто забувати і про постійне зниження купівельної спроможності населення.
Демографічна проблема з кожним роком лише наростає. На сьогоднішній день пенсійні внески роблять 10,7 млн українців, стільки ж людей отримують пенсію в нашій країні. З кожним роком дедалі менша кількість людей працездатного віку має утримувати дедалі більше пенсіонерів.
Тривалість життя українця, згідно з даними Державної служби статистики України за 2019 рік, у середньому становить 72,01 роки. Чоловіки взагалі живуть у середньому близько 67 років. Ті деякі, кому пощастило дожити до виходу на пенсію, зможуть цілих 2 роки отримувати свої крихітні виплати. Нечувана щедрість! Знову-таки, внаслідок збільшення нерівності варто розраховувати на зниження і цих, і так досить скромних показників.
Фінансовий стан більшості пенсіонерів залишається важким, виплат не вистачає навіть на базові потреби. Вони змушені працювати, незважаючи на похилий вік. Якісну медичну допомогу можуть отримати далеко не всі трударі, не кажучи вже про пенсіонерів. Виною тому реформи в медицині, які привели її в жалюгідний стан. Рекомендуємо ознайомитися докладніше з темою у
відео на нашому каналі. Підвищити тривалість життя можна і профілактично, за допомогою фітнесу або спортивних секцій. Але і тут справи йдуть схожим чином із медициною. Сучасний українець далеко не завжди може виділити час, і, вже тим більше, кошти для свого фізичного розвитку. Здорове і розвинене тіло все більше стає привілеєм для заможних людей. (Про занепад фізичної культури
читайте в цій статті). Без доступної медицини і здорового способу життя, реформи з підвищення пенсійного віку, по суті, є людожерськими. Людина, яка відпрацювала все життя, віддала все здоров'я на благо підприємця і держави, виявляється викинутою, безпорадною, хворою і нікому не потрібною людиною похилого віку. Хіба на таке майбутнє заслуговують трударі, творці всіх матеріальних благ?